Projekt, studie nebo návrh ? To , co je nejdůležitější, je dobrý nápad. Vždy hledáme originální řešení Vaší zahrady. Chcete jedinečnou zahradu? I Vy pro to musíte něco udělat!
Nestačí si zahradu jenom objednat.
Vážný zájemce většinou navštíví naše architektonické studio, vezme s sebou každého, kdo v budoucí zahradě bude žít. Vezme s sebou , co sám pokládá za nutné. Plány pozemku, domu, oblíbené obrázky, oblíbené rostliny a svoji představu , co od zahrady očekává.
Ostatní je na nás. Budeme Vám klást otázky tak, že projdeme vše , co s projektováním zahrady souvisí. Ukážeme Vám některé z více jak stovky projektů, jak by Vaše zahrada mohla vypadat.
Požadavky (zadání) zahrady zpracujeme a zašleme Vám návrh ceny projektu .
Po odsouhlasení zadání a ceny projektu provedeme kompletní zaměření zahrady a všech zahradních objektů, případě budov. Nechybí ani často podceňované přesné výškové zaměření. Zjistíme stav půdy, vláhové poměry, zdroje vody , přípojky a vše fotograficky zdokumentujeme.
Na nás teď je  trefit  se do Vašich představ, a hlavně překvapit dobrým nápadem.
Následuje první schůzka nad základní koncepcí projektu zahrady. Zde se dozvíte vše o možnostech Vašeho pozemku a Vaše zadání se promítne v konkrétním návrhu. Vše podstatné už bude na svém místě. Jen rostliny budou navrženy ideově. Tato první studie je to nejdůležitější ! Dobrý projekt se pozná tak, že se zahrada vyloupne sama. Ona tam už je, a vy se na ní přijdete podívat. My neprojektujeme, pouze objevíme to nejlepší , co už na Vaší zahradě vždycky bylo.
Výsledkem první schůzky je, že se projedná , jak zahrada a vše v ní bude vypadat a
hlavně jak zahrada bude fungovat. Potřebné se upraví. Případně se uskuteční  jedna nebo dvě schůzky a Vaši zahradu začneme zahalovat do rostlinného hávu.
Účelem dalšího stupně konzultací je probrat navržené rostliny. Pokud si budete přát, vše Vám ukážeme, popíšeme. Vysvětlíme záměr projektu , hru barev, textury rostlin, sezónní efekty, krycí efekty, dary zahradních plodů atd.. Po odsouhlasení a případných úpravách dokončíme celý projekt dle zadání v podobě jakou si zvolíte.
Vše, co navrhneme, jsme schopni i sami realizovat.

Návrhy zahrad - projektujeme a realizujeme

- návrhy , projektování a realizaci soukromých zahrad
- návrhy , projektování a realizaci veřejné zeleně a areálů
- návrhy a realizaci okrasných a koupacích jezírek
- projekty a realizaci všech zahradních staveb
- projekty a realizaci závlahového systému Rain Bird