Stavby okrasných a koupacích zahradních jezírek provádíme více jak 10 let. Jsme jedni z prvních průkopníků tohoto oboru, který jen zdánlivě vypadá jednoduše, ale potřebuje jak značnou profesionalitu, tak velkou zkušenost. Za poslední roky jsme postavili více jak 50 zahradních jezírek, jezer, rybníčků i rybníků . Voda v našich zahradách bývá dominantním prvkem. Realizovali jsme potůčky, malé tůňky, střešní jezírka  a mnoho drobných vodních prvků i velkých vodopádů.

Kopací jezírko nebo bazén?

V našich podmínkách se koupací jezírko stává jednoznačným vítězem a budoucím trendem.
Jeho celoroční estetická hodnota na zahradě je nesrovnatelná. Provozní ekonomická náročnost zanedbatelná oproti klasickému bazénu. Voda prosta chemikálií, plná života. Pro děti zajímavější a přitažlivější. V zimě se nám zahradní jezírko změní na kluziště .
Příklad za všechny: našemu zákazníkovi, který má venkovní krytý bazén jsme realizovali zahradní jezero. Zadání bylo vybudovat jezírko okrasné. Když se majitel nechtěl dát přesvědčit , aby si udělal koupací, provedli jsme drobné úpravy tak , aby se jako koupací dalo využívat. Náš pokus se vydařil, už za nedlouho se v koupacím jezeru koupalo celé příbuzenstvo. Není prostě nad koupání v přírodě ve voňavé vodě.

V současné době jsme začali provádět i údržby jiných jezírek než jsme vytvořili my. Důvod je jednoduchý. Naše jezírka už nepotřebují velkou údržbu . Vlastníme jedno z nejvýkonnějších zařízení na luxování přírodních jezírek a stroj zahálí.

Návrhy zahrad - projektujeme a realizujeme

- návrhy , projektování a realizaci soukromých zahrad
- návrhy , projektování a realizaci veřejné zeleně a areálů
- návrhy a realizaci okrasných a koupacích jezírek
- projekty a realizaci všech zahradních staveb
- projekty a realizaci závlahového systému Rain Bird